Noclegi nad morzem w Polsce

Łeba, Ustka, Władysławowo, Sopot, Hel, Międzyzdroje, Kołobrzeg

 

Urlop nad morzem

05 styczeń 2011r.

ybierając urlop warto przemyśleć nad wczasami nad Bałtykiem. Nasze morze oferuje unikalny mikroklimat, co ma wpływ na samopoczucie i zdrowie. Szerokie piaszczyste plaże, śliczne muszelki i kolorowe kamyki oraz poszukiwanie okazów bursztynów. Wybierając wczasy nad morzem1 można poszukać luksusowych hoteli z bazą SPA, luksusowych pensjonatów, czy coraz lepiej urządzonych pokoi gościnnych. Oferta noclegów w kurortach nadmorskich jest bardzo szeroka, każdy znajdzie w nich coś dla siebie.


Rowy

11 luty 2011r.

Rowy to jedno z atrakcyjniejszych miejsc wypoczynkowych na polskim wybrzeżu. Rowy położone są na Pomorzu Środkowym pomiędzy Ustką i Łebą. Rowy wyróżniają się pięknymi piaszczystymi plażami, otoczeniem pełnym lasów, urwistymi brzegami morskimi oraz wspaniały mikroklimat o leczniczych właściwościach. Aby zachować ten unikatowy kawałek wybrzeża między Rowami a Łebą stworzono - Słowiński Park Narodowy.


Rowy na wczasy

13 luty 2011r.

Po zachodniej stronie Łebskiego jeziora leżą trzy często odwiedzane przez turystów miejscowości. Pomiędzy dwoma jeziorami, w otoczeniu sosnowych lasów leżą Smołdzino1 i Kluki. Północną część miejscowości stanowi Słowiński Park Narodowy którego siedziba jest w Smołdzinie. Unikalne w Parku Narodowym są wydmy ruchome, przemieszczające się z prędkością do pięciu metrów rocznie. Słowiński Park stanowi ogromny zbiór najróżniejszych gatunków roślin i zwierząt, często zamieszkujących tylko ten obszar, w związku z tym jest on niezwykle wartościowy ze względu na swe wartości przyrodnicze. Również odwiedzający go potrafią docenić różnorodność i piękno tego obszaru, i będąc w Smołdzinie chętnie urządzają wycieczki po okolicach.