Noclegi nad morzem w Polsce

Łeba, Ustka, Władysławowo, Sopot, Hel, Międzyzdroje, Kołobrzeg

  [1]  2  3  4  Następna >

Mielno

02 styczeń 2011r.

Mielno, jedna bardziej rozpoznawanych miejscowości nadmorskich. Słynie z wielu atrakcji, które oferowane są odpoczywającym tu turystom. Umiejscowienie Mielna pomiędzy Morzem Bałtyckim a jez. Jamno sprawia że istnieje tu specyficzny mikroklimat. Dobre połączenie komunikacyjne sprawiają że Mielno jest atrakcyjną bazą wypadową po okolicznych szlakach turystycznych.


Łeba

03 luty 2011r.

Łeba najbardziej rozpoznawana miejscowość wśród kurortów nad Bałtykiem. Łeba to kurort, w którym nie powinieneś się nudzić.


Ustka

08 styczeń 2011r.

Ustka ubiega się do miana Letniej Stolicy Polski. W Ustce jest dużo możliwości wspaniałego wypoczynku. Historia Ustki sprawia że miejscowość zabudowane jest przedwojennymi willami i ryglowymi chatami rybaków. Uzdrowisko działające od lat, oferuje w licznych sanatoriach kąpiele solankowe, borowinowe oraz masaże podwodne. Ustka posiada rokrocznie pokrywana jest naturalnym, wydobywanym z dna morza piaskiem. Stylowo zabudowana promenada nadmorska z muszlą koncertową, port jachtowy, dwa mola i szereg atrakcji dają szansę na odpoczynek zarówno na sportowo jak i turystycznie.


Rowy

11 luty 2011r.

Rowy to jedno z atrakcyjniejszych miejsc wypoczynkowych na polskim wybrzeżu. Rowy położone są na Pomorzu Środkowym pomiędzy Ustką i Łebą. Rowy wyróżniają się pięknymi piaszczystymi plażami, otoczeniem pełnym lasów, urwistymi brzegami morskimi oraz wspaniały mikroklimat o leczniczych właściwościach. Aby zachować ten unikatowy kawałek wybrzeża między Rowami a Łebą stworzono - Słowiński Park Narodowy.


Nad polskim morzem

18 marzec 2011r.

Nic nie pochłania Cię tak, jak dzikie imprezy plażowe? Wszystkie nadmorskie a także wszelakie inne atrakcje odnajdziesz we Władysławowie. Jako że Władysławowo1 jest idealnie położone corocznie odwiedzają je niezliczone ilości turystów. Skoro zainteresowanie jest tak ogromne, nie można pominąć Władysławowa na mapie letnich wakacji.


Przewodnik

22 marzec 2011r.

Jeśli chciałbyś miło spędzić wakacje, nie musisz wydawać mnóstwo pieniędzy na drogie wycieczki na drugiej półkuli. W przewodniku Chorwacja poznasz nie tylko przepiękne zakątki Dalmacj. Turcja to miejsce do lubiących zarówno góry i morze. Fakt, że Turcja leży na styku dwóch kontynentów sprawia, że kraj stał się areną starcia dwóch sił kulturalnych-współczesny Zachód i islamskiego Wschodu , a pojedynek kończy się remisem kompromisów.


Strona 1 z 4,   [1]  2  3  4  Następna >